מועדון יותר
אל הנכס
15%
15%

אל הנכס – המרכז להכשרה מקצועית בתחומי הנדל"ן

חלמתם פעם להיכנס לתחום החם במדינה, לרכוש מקצוע רווחי ומבטיח, והכל- בקורס אחד קצר, מרתק ובעלות אטרקטיבית?
זה לא חלום! בין אם אתם מעוניינים בעבודה מידית בתחום חדש, או ברכישת "מקצוע כיס" ליום סגריר, או בין אם אתם פשוט מעוניינים לרכוש ידע אשר ישרת אתכם נאמנה במהלך החיים (במגוון הזדמנויות של קנייה, מכירה, השכרה או שכירת נכס)- הגעתם למקום הנכון!

המרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס" הנו הגוף המוביל במדינה להכשרות, השתלמויות והסמכות בעולם הנדל"ן הישראלי. במסגרת המרכז מועברים מדיי שנה עשרות קורסים והשתלמויות, ליחידים ולקבוצות בנושאים רבים ומגוונים: החל מסדנאות מתקדמות למשקיעים ובעלי נכסים בענף הנדל"ן, דרך קורסים להכשרה ראשונית והכנת סוכני נדל"ן לקראת מבחן המתווכים של משרד המשפטים, עבור בהכשרה מתקדמת בקורס הדרך הנכונה ללמוד נדל"ן, אשר עוסק בפרקטיקות שיווקיות מתקדמות בנדל"ן, ועד לקורסי היכרות עם התחום העולה- הנדל"ן המסחרי בישראל.

עוד מציע המרכז מגוון השתלמויות וסמינרים בנושאי- "נדל"ן ולעניין!" אשר מיועדים לקהל הרחב ומטרתם להעמיק את הידע של המתעניין בתחום הנדל"ן, בין אם מתוך שאיפה של מתעניינים רבים להגדיל את מקצועיותם בתחום- בבואם לבצע עסקת קניית/מכירת נכס אשר בבעלותם או בבעלות יקיריהם, ובין אם מתוך רצון להרחיב אופקים בידע מעשי אודות התחום המדובר במדינה.

מטרת המרכז הינה להוביל לרווחיות, צמיחה ושגשוג כלכלי ועסקי של המשתתפים, זאת באמצעות מתן כלים ייחודיים ויישומיים ללימוד ופיתוח חשיבה עסקית, מקצועית ואסטרטגית והכל- באופן ענייני ומהנה.

במרכז להכשרה מקצועית מבית "אל-הנכס" מושם דגש חזק על הוראה איכותית המועברת על ידי המומחים המובילים בתחום, ועל שילוביות של פרקטיקה עסקית ותיבול החומר הנלמד בדוגמאות קונקרטיות, הן מעולם הנדל"ן והן משאלות אמתיות אשר הופיעו בעבר בבחינות ההסמכה.

כעדות להצלחה הגדולה של המרכז להכשרה מקצועית "אל-הנכס"- הננו מציגים בגאווה את אלפי הבוגרים שלנו, אשר נגשו ועברו את הבחינה בהצלחה וכיום עוסקים באופן מורשה ומקצועי בשוק התיווך במקרקעין בישראל. בנוסף, אנו מתגאים גם במאות המשתתפים המרוצים בקורסי ההעשרה שהועברו במרכז, משתתפים אשר כיום מבינים ומיישמים טוב יותר בעסקיהם השונים- את הפרקטיקה יקרת הערך אשר רכשו במהלך לימודיהם.

ההנחה ניתנת במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי 'יותר' בלבד.

המרכז להכשרה מקצועית מבית רשת "אל-הנכס"

לקבלת מדריך חינמי ומידע על קורס הנדל"ן של המושבים

לקבלת מדריך חינמי ומידע על קורס שיווק פרויקטים בנדל"ן

לקבלת מדריך חינמי ומידע כיצד להוציא רישיון תיווך ועל קורס הכנה למבחן המתווכים

לקבלת מידע על בדיקות מקדמיות לפני שקונים דירה  וקורס של איך לקנות דירה

לקבלת מידע על תחום תיווך הנדל"ן המסחרי בישראל ועל קורס נדל"ן מסחרי

לקבלת מידע על הפרקטיקה של עבודת תיווך הנדל"ן ומה צריך לדעת לפני שמתחילים לעבוד בתיווך או פותחים משרד תיווך

צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ועניין!

המרכז להכשרה מקצועית
מבית רשת- "אל הנכס"
כתובתנו: רח' גרניט 6, פתח תקווה
טל': 1-700-702-777
פקס: 03-6437333
דוא"ל: Sharon@el-haneches.co.il

לרשימת הסניפים:

תל- אביב מכללת ת"א- ברח' דוד חכמי 15

פתח תקווה דרך אם המושבות 94, פארק עופר

רחובות רח' אלי הורוביץ 19, בית גל, קומה 5

חיפה מרקוני 27, מדיאטק ג'ון ברייס, קומה 2

ירושלים באוניברסיטה העברית, קמפוס הר הצופים, חוות המחשבים  בניין אוסטרליה

באר שבע בשדרות העצמאות 79, פארק קרסו למדע