מועדון יותר
בית ספר בסיס לאמנות ותרבות
10%
10%

בסיס לאמנות ותרבות- חממה לטיפוח אמנים
בית ספר בסיס לאמנות מציע תכנית לימודים ייחודית הפועלת כחממה לטיפוח אמנים. בראש בית הספר מכהן  פרופ' יעקב דורצ'ין – חתן פרס ישראל לאמנות פלסטית.
תכנית הלימודים נבנתה על ידי אמנים עבור אמנים בדגש על לימוד מעשי ומעמיק, הכרות עם חומרים מגוונים, תהליכי עבודה ומחקר ועבודת סטודיו אינטנסיבית. התכנית מאפשרת הכרות רחבה עם עולם האמנות תוך נתינת כלים להעמקה והתמחות בתחומי הפיסול, הציור, הצילום והוידאו. הלימודים המעשיים מלווים בקורסים עיוניים מתוך אמונה שאמן הוא קודם כל איש תרבות ורוח. הכלים והתנסויות הלמידה מכינים את הסטודנטים לחיים כאמנים מקצועיים, פעילים ועצמאיים.
סגל המורים מורכב מאמנים פעילים מקשת רחבה של תחומי עשייה המלמדים בשיטות לימוד מגוונות מהגישה הקלאסית ועד גישות חדשניות ועכשוויות. חלקם פועלים ויוצרים בחדרי סטודיו שלהם הנמצאים במשכן ביה"ס ובכך מאפשרים לסטודנטים ללמוד מקרוב ובצורה בלתי אמצעית מאמנים בכירים, לצפות בתהליכי עבודת היצירה שלהם ולהעשיר את חווית הלמידה.
הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות ואינטימיות, בסטודיו אישי העומד לרשות הסטודנט וכן, בסדנאות העבודה ובמעבדות המזמינות את הסטודנט להתנסות, לתרגל ולשכלל מיומנויות גם מעבר לשעות הלימודים.
החממה מעודדת ותומכת במי שבאמת רוצה ללמוד ורואה את עתידו באופן פעיל בעולם האמנות. על מנת לאפשר לסטודנטים לנצל בצורה מיטבית את שנות הלימוד ולהקדיש את רוב זמנם ללימודים ולעשיה אמנותית לכל סטודנט מוענקת מלגת מחיה למשך תקופת הלימודים.

חממה לטיפוח אמנים ן 3 שנות לימוד ן 15 סטודנטים נבחרים
החממה מעודדת ותומכת בסטודנטים שבאמת רוצים ללמוד ורואים את עתידם באופן פעיל בעולם האמנות.
תכנית הלימודים הייחודית  הפועלת כחממה לטיפוח אמנים מציעה:
–    תכנית אינטנסיבית ומגוונת במשך 3 שנים מלאות
–    מלגת מחיה במשך תקופת הלימודים הכוללת החזר מלא של שכר הלימוד +תמיכת כספית שוטפת.
–    מלווה אישי לכל סטודנט מתוך סגל המורים הבכירים
–    למידה בכיתות קטנות ואינטימיות וקשר בלתי אמצעי למורים הטובים ביותר
–    סדנאות עבודה ומעבדות משוכללות
–    סטודיו אישי לכל סטודנט החל משנה ב'

  ההנחה ניתנת במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי 'יותר' בלבד.

יצירת קשר:
מייל : basis@basis.org.il
טלפון – 3184*/ 09-8663004
כתובת– המדע 14 הרצליה