מועדון יותר
וואלה school
10%
10%

אתר וואלה! סקול, הינו אתר לימודים חדש מקבוצת "וואלה!".
האתר מציע מגוון רחב של קורסים לצפייה ישירה אונליין, קורסי פסיכומטרי, אמי"ר/ם ומימ"ד, קורסים לבתי ספר המותאמים לתוכניות הלימודים של משרד החינוך, קורסי אקדמיה וכן קורסים מקצועיים.
מבחני מיון –
אתר וואלה סקול מציע קורסי הכנה למבחני המיון והסיווג לאקדמיה.
הכנה למבחן הפסיכומטרי – קורס פסיכומטרי מלא עם שיטות בלעדיות שאין באף מקום אחר, הסברים הרבה יותר מפורטים ממה שקיים בקורס רגיל והמחשות ויזואליות שיעזרו להבין גם את הדברים הכי מסובכים. ניתן לרכוש גם חבילת ספרים.
הכנה למבחן אמי"ר/ם – הקורס למבחן אמיר בוואלה סקול יעניק לסטודנטים את כל מה שהם צריכים – הסברים מפורטים, שיטות בלעדיות ותרגול.
הכנה למבחן מימ"ד – קורס מקיף הכולל את כל מה שצריך לדעת לבחינה, הסברים מרמת הבסיס ועד רמת הבחינה.
ערוץ האקדמיה –
באתר קיימים מאות קורסים המותאמים באופן אישי למוסדות הלימוד בארץ. אנחנו עובדים עם למעלה מ-30 מוסדות לימוד (אוניברסיטאות ומכללות) ועם נבחרת מרצים מהשורה הראשונה שיבטיחו לסטודנטים קורס אונליין מקיף, עם הסברים פשוטים, ממש כמו שיעור פרטי.קורסים מקצועיים –
בוואלה! סקול תוכלו למצוא מגוון רחב מאד של קורסי העשרה ופנאי בתחומים: גרפיקה ועיצוב, מחשבים ותכנות, תעסוקה וקריירה, אנגלית עסקית, צילום עריכה ווידאו וכל מה שאפשר ומעניין ללמוד.שיעורים לחטיבת הביניים ותיכון
האתר מציע עשרות שיעורים במתמטיקה ואנגלית לכל הרמות וכן הכנה לבגרויות ב-3 , 4, ו-5 יח' לימוד. התלמידים יוכלו למצוא בקלות את המקצוע בו הם מתקשים, לצפות בסרטונים בזמן הנוח להם ובקצב המתאים להם, ולתרגל באמצעות דפי עזר, בחינות משנים קודמות ופתרונות מלאים.

10% הנחה ניתנת במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי 'יותר' בלבד.

טלפון ליצירת קשר: 072-2238333