מועדון יותר
זמן אמיתי
5%
5%

קורס הברמנים של זמן אמיתי
מטרת קורס הברמנים בזמן אמיתי הינה להכשיר את תלמידיו לעבודה בכל בר ברמה מקצועית גבוהה ללא פשרות ולשלבם בענף הבר בצורה מוצלחת ומהירה.

הקורס
הקורס מכשיר את תלמידיו בשלושה מישורים:

עיוני – התלמידים לומדים על דרכי הייצור של המשקאות האלכוהוליים השונים, ארצות מוצאם, האנשים והאגדות שמאחוריהם, כיצד לטעום משקה ומה לחפש בו, השפעות גופניות הכרוכות בשתיית אלכוהול ועוד.

מעשי – במהלך הקורס נלמדות כל דרכי ההגשה המקצועיות של משקאות הבר, שילובם עם משקאות קלים, תורת הערבוב והכנת קוקטילים, עבודה עם מערכת המזיגה מחבית ומערכת הקופה הממוחשבת.

אימונים מעשיים – אימונים אינטנסיביים שמטרתם להכין את התלמיד לעבודת הבר האמיתית. תקשורת בינאישית – הקורס כולל סדנה אינטראקטיבית בתודעת שירות ומכירות ושם דגש על אינטליגנציה ריגשית, תקשורת בינאישית, התנהגות בראיון, עבודה בצוות ואיפיון לקוח.

כיתת הלימוד
אנחנו מלמדים בברים בלבד, מתעקשים שבכל כיתה יהיו תלמידים משני המינים וחושבים שמוסיקה היא חלק בלתי נפרד מכל העניין.

המדריכים
צוות ההדרכה של זמן אמיתי מורכב ממומחים בתחומם, זאבי בר אמיתיים שמאחוריהם שנים רבות של נסיון והשפעה בחיי הלילה בישראל.
כבית הספר המוביל בענף מנסים רבים להתקבל למסלול הדרכה בזמן אמיתי אך רק יחידי הסגולה המתאימים ביותר, כאלו שמשלבים ידע נרחב, ניסיון עצום, הבנה מעמיקה של הרוח האנושית ושריטה פנימית מהסוג המשובח ביותר הופכים להיות מדריכים בזמן אמיתי.

עדכנות
אנו שומרים כל הזמן על קשר עם השטח כדי להישאר מעודכנים בכל ההתפתחויות בענף ולהעביר את הידע לתלמידינו בזמן הנכון. במהלך הקורס תפגשו ברמנים ותיקים מהשטח שמגיעים מהברים הכי חמים בעיר לדווח מה קורה.

טעימות
אנו מאמינים שברמן טוב יודע מה הוא מוכר ולכן הקורס כולל טעימות של מעל ל-130 משקאות וקוקטילים שונים.

תעודה
תעודת זמן אמיתי הינה תעודת הסמכה בינלאומית במקצוע המוזגות והיא מוענקת בשיתוף איגוד הברמנים הישראלי ומוכרת על-ידי ארגון הברמנים העולמי (IBA).
תלמידינו שעובדים בניו-יורק, מיאמי, לונדון, סידני ובמקומות רבים נוספים ברחבי העולם יוכלו לספר לכם כי דיפלומת זמן אמיתי שווה לא רק בארץ.

בינלאומיות
כמייצג ישראל בארגון בעולמי (במסגרת איגוד הברמנים הישראלי) מצוי זמן אמיתי בקשר עם איגודי ברמנים מ-48 מדינות נוספות ברחבי העולם, עובדה שמשאירה אותנו עם היד על הדופק בכל מה שקשור לענף הבר והמשקאות החריפים בעולם ומאפשרת לנו לעזור לתלמידינו שנוסעים לחו"ל.

חיילים משוחררים
ניתן לבצע את הקורס גם על חשבון הפיקדון הצבאי. קורס הברמנים על חשבון הפיקדון הוא קורס נרחב הכולל בתוכו גם קורס פלירינג (להטוטנות בר). פרטים נוספים תמצאו ברשימת הקורסים.

עבודה
מחלקת ההשמה של זמן אמיתי מצויה בקשר עם מאות ברים ועסקים מענף חיי הלילה ברחבי ישראל. בוגרי הקורס עוברים בסופו ראיון אישי ומופנים לעבודה בענף על-פי העדפתם והתאמתם כברמנים. אנו מתחייבים להפנות כל בוגר זמן אמיתי לעבודה ועומדים מאחורי תלמידינו עד להשתלבותם בהצלחה בענף (וגם הרבה אחרי זה). אגב, בוגרי זמן אמיתי זכאים להפניות לעבודה לכל ימי חייהם!!

ביקור היכרות
ניתן להגיע אלינו לביקור היכרות, להצטרף לשיעור הדגמה ולהכיר טוב יותר את זמן אמיתי לפני שמבצעים החלטה או סתם בשביל בכיף. לקביעת ביקור יש להתקשר למשרד.

אווירה
כל בוגרינו יוכלו לספר לכם שאת זמן אמיתי אופפת אווירה ייחודית שלא ניתן לחקות בשום מקום אחר. בואו לסיור ברחבי הזמן ותגלו משהו שלא היכרתם אף פעם.

5% ההנחה ניתנת במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי 'יותר' בלבד.

הערות:
לפרטים נוספים והרשמה: 1-700-50-50-06
הרישום לקורס מגיל 18 ומעלה.

 

רשימת סניפים – זמן אמיתי:

צפון
מתחם בר פרטי במכללת רימונים טבריה, דרך המרחצאות
חיפה: מתחם הברים הפרטי של זמן אמיתי רח' ההסתדרות 21 צ'ק פוסט חיפה
מרכז
ת"א, סניף ראשי, רח' אליפלט 23
הרצליה, רח' דוד המלך 1 – צומת כפר שמריהו
ירושלים והסביבה
ירושלים, בר הצעצוע, דו-נאוס 6
השפלה
בר הפיגאל – אשדוד
דרום
ב"ש, מתחם הברים של זמן אמיתי ברחוב הדסה 53 בעיר העתיקה.
אילת בר "הדובים" מרכז תיירות – אילת.