מועדון יותר
מנטה
10%
10%

שימו לב החל מתאריך 12.11.19 תופסק ההנחה בחברת דלק.

דלק, חברת הדלק הישראלית, הוקמה בשנת 1951 על ידי ממשלת ישראל. מאז ועד היום, כשבבעלותה מגוון חברות בנות בתחומי האנרגיה והלוגיסטיקה. כ- 250 תחנות דלק הפרושות ברחבי הארץ, ובהן 200 חנויות נוחות ברשת "מנטה". כך שבכל דרך ובכל עיר מחכה לכם תחנה של דלק, 364 ימים בשנה. גם את מוצרי הדלק והשמנים שלנו ניתן למצוא במאות תחנות תדלוק ברחבי הארץ.

רק בדלק, עוצרים לתדלק ונהנים במנטה מקפה ג'ו מפנק! רשת חנויות הנוחות "מנטה" הוקמה מתוך מחשבה על הנהגים שבדרך. המכונית חייבת דלק כדי לנסוע, וגם הנהגים צריכים לטעון מצברים ולהתרענן. קפה איכותי, כריכים ודברי מאפה טריים מבית קפה ג'ו במנטה, שתייה קלה וגלידות יעזרו לכם לצאת אל הכביש מחודשים ורעננים. חנויות מנטה מציעות מענה גם למי שנותר ללא כסף מזומן או נתקל בבעיה עם הטלפון הסלולרי – שירותי משיכת מזומנים, טעינת טלפונים סלולריים, אינטרנט אלחוטי ועוד, מחכים לכם אצלנו בחנויות.
לצד חנויות הנוחות לנהגים, במתחמים הקמעונאיים של דלק מטפלים גם במכוניות. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים ומוצרים נלווים ובהם שירותי רחיצה, שירותים לצמיג, שירותי סיכה ומוצרים לרכב. מרבית תחנות התדלוק וחנויות הנוחות פועלות שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.
באתרי האינטרנט שלנו של דלק ומנטה – תוכלו לקבל מידע על השירותים הניתנים בתחנה והכוונה לתחנות ולחנויות הנוחות.
גם אפליקציית המבצעים מנטה+ מתדלקת את הנהגים שלנו בהטבות – עם שפע מבצעים והנחות בלעדיות לחברים, בעת הזדהות בקופה בכל קניה.

 

להורדת אפליקציית מנטה+:
אפ סטור: http://apple.co/1TJaAFA
גוגל פליי: http://bit.ly/1RirEEA

 

הערות משפטיות:

ההנחות ניתנות למשלמים בכרטיס אשראי המועדון בלבד על ידי זיכוי בהודעת החיוב החודשית. דלק רשאית לשנות את סכומי / שיעורי ההנחות בכל עת ללא הודעה מוקדמת. פרטי השינוי יפורסמו באתר המועדון. *לא תינתן הנחה על סיגריות ומוצרי טבק, מוצרים בפיקוח ושירותים מתקדמים. 

לרשימת החנויות: menta.delek.co.il/store