קל נופש

קל נופש, הינה חברת התיירות הוותיקה בישראל, מציעה חבילות נופש וטיולים בארץ ובחו"ל, לכל היעדים בעולם, בשירות אישי אמין ומקצועי, ובמחירים שווים לכל כיס. קל נופש חברה בארגון IATA העולמי. החברה פועלת מתוך כוונה לייחד את הפעילות התיירותית ולהתאימה למגוון הרצונות והדרישות של צרכנים שונים ולרמת ביצוע מרבית, הן לנסיעתם לחופשה בארץ והן לנסיעתם לחופשה בחו"ל.
מזמינים חופשה בחברת קל נופש ומקבלים 3% הנחה במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי יותר
בהזמנת בתי מלון בארץ או בחו"ל / בהזמנת חבילות טיסה+ מלון בארץ או בחו"ל / בהזמנת ביטוח נסיעות בחו"ל

טלפון להזמנות 03-5685515

 

יש להזדהות כחבר מועדון יותר לקבלת ההנחה *ההנחה לא תינתן בדיעבד במקרה ולא הזדהה הלקוח כחבר מועדון *ההנחה לא תינתן בהזמנה באתר *אין כפל הנחות * לא תינתן הנחה הנ"ל על חבילות תיור המוצעות לקבוצות סגורות ו/או להזמנת טיסות סדירות בלבד ו/או למוצרים נוספים שאינם מוצעים להלן * ט.ל. ח. * אין כפל הנחות מועדוני לקוחות.
הערות כלליות לתיירות: * ההנחות הנ"ל יינתנו על כל שרותי התיירות המוצעים לקהל הרחב למשלמים בכרטיס אשראי מועדון "יותר" במטבע ישראלי * לא תינתנה ההנחות הנ"ל על טיסות סדירות, חבילות תיור המוצעות לועדי עובדים או ארגונים או לקבוצות סגורות, על מוצרי תיירות הנמכרים במחירי מבצע של ה"רגע האחרון" או בהנחות מיוחדות אחרות רשאית החברה לא להעניק כפל הנחות * ההנחה אינה חלה על מיסים וטיפים.

3% הנחה במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי יותר.