מועדון יותר
Berlitz
5%
5%

שימו לב, החל מתאריך 15.3.20 תופסק ההנחה ברשת ברליץ

הצטרף למיליוני האנשים ברחבי העולם שלמדו לדברליץ בהצלחה כל שפה שבעולם.
כאשר עולה הצורך בלימוד שפה מדוברת והבנת הייחודיות של תרבות שונה, ברליץ ערוכה לסייע לך בצורה הטובה ביותר בהשגת יעדך.
לברליץ מגוון רחב של הכשרות, קורס פרטי, סמי פרטי וקורסים קבוצתיים. תוכניות הלימודים ומערך הלמידה מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום ומתווספים לתכנים העשירים והאותנטיים, בהנחיית מורים דוברי שפת אם, ולתכני מולטי מדיה מתקדמים ביותר המלווים את מהלכי הקורסים.

לימודי השפות מקנים לך את הכלים לדבר, לקרוא ולכתוב, בכל שפה בה תחפוץ. הלימודים מכסים מספר רב של שפות ומועברים בשיטת לימוד ייחודית, המאופיינת בשימת דגש על היכולת לדבר את השפה, ולהביא את התלמיד לרמה בה הוא מסוגל לנהל שיחה בשפה נינוחה ושוטפת. כל השיעורים נערכים על ידי מורים הדוברים את השפות כשפת אם. בשיעורים עצמם, כל התלמידים מדברים את השפה הנלמדת החל מהשיעור הראשון. השיעורים עושים שימוש בכלים לימודיים כמו משחקי תפקידים, קטעי קריאה והאזנה. בנוסף, מסתמכת שיטת הלימוד על עזרי מולטימדיה, ומנוי לאתר אינטרנט בעזרתו יכול התלמיד להמשיך ולתרגל גם בבית את מה שנלמד בכיתה. שיטה זו הוכחה האפקטיבית ביותר להפוך את השפה הזרה לשגורה בפי התלמידים.

הלימודים מותאמים בהתאם לתקציב, ללו"ז ולצרכים. בכל שפה ישנה אפשרות לבחור את המסלול המתאים לתלמיד- בין אם מדובר בשיעורים פרטיים או שיעורים המתנהלים בקבוצה, לימוד בוקר, לימודי ערב, או מסלול משולב- לימודי שפות מתנהלים בכל המסלולים הנ"ל. כל תלמיד הפונה לברליץ מקבל ייעוץ ראשוני בו מורכב עבורו המסלול העונה על צרכיו באופן הטוב ביותר. אנו מעניקים קורסים אינטנסיביים עבור מי שצריך להגיע לשליטה בשפה תוך זמן קצוב, או קורסים ארוכים יותר.

קורסים קבוצתיים לאנגלית בכל הרמות כולל אנגלית עיסקית

אנגלית מדוברת חיונית לחיזוק הביטחון העצמי. גם אם לא תדעו בשלבים הראשונים לדבר שוטף בהדרגה תרגישו את הביטחון העצמי עולה. לימוד אנגלית מקצועי מעניק לאדם ביטחון ביכולות ובכישורים שלו. אם בסימולציות התרגול בכיתה התלמיד מצליח לנהל שיחה ברמה גבוה אין כל סיבה שלא לעשות זאת גם במשרד. כל שיש לעשות הוא לנשום עמוק ולהתחיל לדבר (ממש כמו בקורס). בפעמים הראשונות התחושה לא טבעית, אך לאחר מספר שיחות האנגלית קולחת.

קורסי שפות זרות

שיטת ההדרכה הקבוצתית של ברליץ נועדה לאלו הרואים בלימוד אנגלית עם אנשים אחרים, חברים, או עמיתים לעבודה, כדרך המהנה, המתגמלת והמעשירה ביותר. המטרה המשותפת של לימודי שפה חדשה, הופכת את הלימוד הקבוצתי לחוויה המשלבת הנאה, אווירה נעימה ורגעים רבים של צחוק במהלך התרגול המשותף.

קורס אישי

תוכנית אישית יכולה להיות פתרון בעבור אנשי עסקים שזקוקים להתקדמות מהירה ולא מעוניינים לקחת חלק בלימוד קבוצתי. השיעורים הפרטיים אידיאליים בעבור אנשים עסוקים שמתמרנים בין המון פעילויות בתוך לוח זמנים עמוס.

• תשומת לב פרטנית לתלמיד תוך דגש על צרכיו האישיים והקניית בטחון בשפה
• לפחות 50% מזמן הדיבור של התכנית יבוצע על ידי התלמיד
• ללמוד לפי היכולות האישית ולפי התכנים הרלוונטים של התלמיד
• התאמת מועד השיעורים לזמן התלמיד , במקום ובשעות הנוחות לו
• השגת היעדים האישיים תוך עבודה ממוקדת ובזמן קצר

eBerlitz לימוד און ליין משולב עם מורה

למידה משולבת משתמשת בצורות תקשורת מגוונות ולכן מאפשרת לימוד בצורה הטובה ביותר עבור כלל התלמידים.חזון הלמידה המשולבת של ברליץ לוקח את הלמידה המשולבת כמה צעדים קדימה.
השילוב, בין דרכי התקשורת מסונכרן ועוקב באופן אוטומטי אחר התקדמות התלמיד, כדי להציג בפניו את צורת הלימוד הנכונה בזמן הנכון.
אנו בוחרים בקפידה עבור כל תלמיד ותלמיד את האמצעים לשיפור מיומנות לשפה מסוימת וכך נוצרת חווית למידה גמישה, מהנה ויעילה.
יתרונות הלמידה המשולבת: שיטת eBerlitz מביאה אליכם בפעם הראשונה בישראל תפיסת לימוד חדשנית ומתקדמת התפורה בדיוק לצרכים האישיים שלכם. לא משנה אם זה שיפור השפה, קריאה, כתיבה, דיבור או הגייה – השיטה מבטיחה לכם הצלחה מכל מקום ובכל זמן. לשיטה יתרונות מגוונים ובלעדיים.

ההנחה ניתנת במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי 'יותר' בלבד.

הדרך לעולם הגדול- ברליץ

לפרטים והרשמה 1800-809-809

מרכזי לימוד ברליץ

מרכז לימוד ראשל"צ – מערב פלטין 1 קומה 2 ראשל"צ
מרכז לימוד באר שבע קניון קרית הממשלה, רח' התקווה 4, באר שבע 84893
מרכז לימוד חיפה קריון דרך עכו 194 בניין ביאליק סיטי, קומה 3 , קרית ביאליק
מרכז לימוד ירושלים רח' קינג ג'ורג' 21, ירושלים 94261
מרכז לימוד תל אביב רח' חשמונאים 100, תל אביב
מרכז לימוד רעננה אחוזה פינת רח' ירושלים "מול הפארק" רעננה 43357