מועדון יותר
אילנ'ס בית של קפה
5%
5%

פעם, היה מקובל לחשוב כי קפה, זה קפה, זה רק קפה, באילן'ס חשבו אחרת ולקחו על עצמם את האתגר לגלות את סודות הקפה ולהציע כי קפה טוב זה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. קפה טוב זה שפע של טעמים, ניחוחות והנאות. קפה טוב זה תרבות עם היסטוריה, מנהגים, כלים וידע.

רשת אילן'ס – בית של קפה, הוקמה בשנת 1994, במטרה להפיץ את אהבת הקפה האיכותי, Coffee Specialty, בישראל ע"י יצירת בתים של קפה המזמינים אותך לגלות, ליהנות, ללמוד ולחיות את תרבות הקפה מוצריה ומנהגיה.

באילן'ס מתמחים בקפה ורוקחים ממנו טעמים רבים. מגישים משקאות קפה, חמים וקרים, המבוססים על פולי קפה ערביקה מובחרים. מהמשקאות הקלאסיים ועד יצירות מפתיעות וטעימות כיד הדמיון הטובה.
את הקפה המשובח של אילן'ס קולים ומוכרים במשקל לבית או למשרד, מייבאים אביזרים להכנת קפה מושלם, מפתחים מתנות ומוצרים מקוריים ייחודיים לאנשים שאוהבים קפה.

באילן'ס מקדישים לחיפוש קפה איכותי באזורי הגידול יותר מכל רשת קפה אחרת ושואפים להבין למה החקלאים זקוקים כדי לשמור על קיומים.
אילן'ס מחויבת מאז ומעולם לאיכות הקפה יותר מכל רשת קפה ישראלית אחרת. הם רואים מסימביוטיקה עם מגדל הקפה צורך קיומי למוצר הנפלא שהרשת מושתת עליו – קפה. לכן, באילן'ס מחויבים לרכוש קפה אחראי חברתית ואתי ולכן רוכשים קפה טרי שנקנה ומחויב לתנאי הסחר ההוגן.

אילן'ס: "בכל רכישת קפה אנו משתדלים לשמור על עקרונות אלו ומשלמים מחירי שיא כדי לעזור לחקלאי הקפה להרוויח ובכך לטפח צרכים חברתיים וסביבתיים".

באילן'ס מגוון רחב של תערובות וזני קפה מרחבי העולם. כל זני הקפה ותערובות הקפה נבחנים ונבחרים בקפידה על ידי צוות מומחים לקפה, ובעלי טעמים ומרקמים שונים המותאמים לאופני ההכנה השונים כגון אספרסו, פילטר, טורקי וכו'.
באילן'ס מייבאים וקולים את הקפה בעצמם, כדי שהאיכות והטריות תהיה מובטחת.

אז תקפצו לקפה?

5% הנחה ניתנת במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי 'יותר' בלבד.

 

רמת גן – גיבור בגין 7 ר"ג (הבורסה)
ת"א עתידים – ק. עתידים בניין 4 ת"א
כפר סבא – קניון ערים, וייצמן 63
הרצליה – קניון שבעת הכוכבים
נתניה – מרכז אלון – טום לנטוס 26 נתניה
בני ברק – וי טאואר – בר כוכבא 23 ב"ב