מועדון יותר
zuzu
25%
25%

זוזו תיירות היא חברת התיירות האורבנית מהגדולות בישראל, שמציעה מגוון סיורים בירושלים, תל אביב וערים אחרות – סיורים רגליים, סיורי טעימות, סיורי סגווי ואופניים ופעילויות ייחודיות אחרות.

ההדרכות זמינות בשפות עברית ואנגלית.

שעות פעילות: 09:00-18:00 שבעה ימים בשבוע, 364 יום בשנה

טלפון: 02-5661441

מענה טלפוני בימים א-ה, בין השעות 9:00-13:00. ניתן לפנות גם במייל: info@zuzu.co.il

25% ההנחה ניתנת במעמד החיוב למשלמים בכרטיס אשראי 'יותר' בלבד.

 המחיר עבור עמיתי מועדון יותר לאחר 25% הנחה הינו: 140 ש"ח במקום 185 ש"ח (מחיר לסיור סגווי ליחיד)

פירוט הסיורים והאטרקציות בירושלים:

 ירושלים העתיקה – אל הרובע היהודי

העיר העתיקה היתה ותהיה אחד המקומות היפים בישראל בכלל, ובירושלים בפרט. שום ביקור בירושלים אינו שלם בלי קפיצה קטנה לעיר העתיקה 🙂 סיור סגווי בסמטאות העיר העתיקה הוא חוויה ייחודית 🙂 נתחיל את הסיור בחניון קרתא, נטפס לכיוון שער יפו, ניסע דרך הרובע הארמני, שער ציון והר ציון ונחזור, דרך סמטאות העיר, לכיוון שער יפו וחניון קרתא.

אורך הסיור: כשעתיים

 משכנות שאננים וימין משה וטחנת הקמח של מונטיפיורי

משכנות שאננים היא השכונה היהודית הראשונה מחוץ לחומות העיר העתיקה בירושלים שהוקמה לאור חזונו פורץ המוסכמות של משה מונטיפיורי, אשר חשב מחוץ לקופסא והחליט שדי לצפיפות בעיר העתיקה מוקפת החומות, הגיע הזמן לפרוץ אותן ולהתיישב מחוץ לחומות.

נתחיל את הסיור ברחוב יצחק קריב, למרגלות שער יפו. נמשיך בנסיעה על גבי הסגווי לרחוב דוד המלך, נתרשם עמוקות ממלון המלך דוד וממתחם ימק"א המרהיב וניסע לטחנת הקמח המפורסמת של מונטיפיורי, היחידה מבין טחנות הקמח העתיקות בישראל ששבה לפעול בכוח הרוח ולטחון קמח כמו בימי קדם. נמשיך משם למזרקת האריות המפורסמת, נצפה על מרכז מורשת מנחם בגין, נרחף מעל בריכת הסולטן בשביל סודי ונראה את שער הכניסה המקורי למשכנות שאננים. נעלה מעל חוצות היוצר עד שנגיע אל נקודת הסיום.

אורך הסיור: כשעתיים

טיילת ארמון הנציב

סקירה פנורמית של ירושלים. סיור נמשך שעה וחצי ולאורך שבעה קילומטרים של חוויה ירושלמית אמיתית,  הסיור עובר בגנים מטופחים המצגים את הצומח הארצישראלי, חורש ים תיכוני ויערות ירושלמים ירוקים, הסיור כולל עצירה בנקודות תצפית שונות המשקיפות על העיר העתיקה ועיר דוד, הר הצופים, הר הזיתים, מדבר יהודה, ים המלח, ועוד.

 

 

פארק בריחה – בעקבות האוצר של מונטיפיורי

חוויה בלתי נשכחת בסמטאות השכונה הכי יפה בירושלים 🙂

המשימה: למצוא את האוצר!

הדרך: שיתוף פעולה קבוצתי

האמצעי: כתב חידה 🙂

הקבוצה תקבל קופסת עץ נעולה במנעול, וכתב חידה. עליה למצוא ולפענח את הרמזים המסתתרים בשכונה על מנת להגיע לתיבת האוצר..

המשחק סובב סביב סיפורו של משה מונטיפיורי והקמת טחנת הרוח.

גיבוש, כיף, לימוד וחוויה – הכל בפעילות אחת, באוויר הפתוח 🙂